Із вимогою ліквідувати в місті наркопритони та покарати людей, котрі займаються виготовленням і збутом наркотиків 27 січня до павлоградського прокурора і начальника відділу поліції звернулись павлоградські активісти (добровольчий підрозділ «Павлоград», «Павлоградське підпілля» та ВО «Свобода»).

«Ми виявили більше 10 пунктів виготовлення і збуту наркотичних речовин . Ми прийшли із конкретною заявою із вимогою ліквідувати ці притони . Ми маємо конкретні адреси і за всією суворістю закону вимагаємо покарати людей, які займаються поширенням наркотичних речовин», – звернувся до прокурора координатор добровольчого батальйону «Павлоград» Владислав Шевчук.

Кажуть, що про всі ці наркопритони їм повідомили мешканці міста на гарячу лінію.
Свої слова активісти підтвердили, зателефонувавши людям, котрі до них звертались і при гучному зв’язку вони все розповіли прокурору.

Прокурор та начальник павлоградського відділу поліції обіцяли розібратись. Але зауважили, що для цього потрібні заяви від потерпілих.

Активісти заявили, що готові їм у цьому допомогти, але у разі бездіяльності або явного покриття злочинців, ініціюватимуть безстрокову акцію протесту із вимогою звільнити керівництво місцевої прокуратури та начальника відділу поліції.

Вони також повідомили номер телефону, за котрим можна до них звертатись : 099-1372164