Генерала звинувачують у службовій недбалості, котра призвела до загибелі 40 бійців 25-ї десантної бригади та 9 членів екіпажу ІЛ-76.

Сьогодні суд продовжує заслуховувати потерпілих. На минулому засіданні було заслухано 10 потерпілих. Сьогодні планується вислухати 12 потерпілих за цією справою.

У Наталії Бараненко у тому літаку летів син Артем.

-10 червня він приїхав на один день і вранці поїхав. Він мені пообіцяв, що повернеться. А 13 червня я з ним зізвонювалась. Сказав, що у нього все добре. Він був здоровий хлопець, не пив , не палив. І нема дитини. У нього була дівчина. Казав , що у 25 років жениться. Якби не цей літак, він був би живий. Я знаю. А там не було виходу.

- Я вихователь у дитсадку і ви привели мені свого сина він падає і убивається насмерть. Мене посадятьі посадять завідуючу. Так і ви . Кожна посадова особа має свою посадову інструкцію. Ви дали наказ, ви відправили наших дітей, не давши їм ні парашута, нічого. Мій син міг би вижити, але ви не дали йому шансу. Чому мій син був розстріляний?, – запитує генерала Інна Авдєєва.

Всі потерпілі говорять про те, що генерал допустив злочинну недбалість, не забезпечивши ніякого захисту і відправивши літак без попередньої розвідки.

Всього у цій справі 71 потерпілий.

На даний час суд оголосив технічну перерву.

Матеріал за темоюВи його зрадили чи продали?