«Живемо, як у казці», — кажуть мешканці 12-поверхівки, що по вул. Новій в Павлограді. Щоправда, казка якась недобра, зла….

 Стіни обшарпані та покриті цвіллю, непрацюючий ліфт, сміттєпровід, протікаючий дах. Так виглядає цей «казковий» будинок.

 Із листом про нестерпні і навіть небезпечні умови життя, мешканці 12-поверхівки звернулись до Президента України та голови Люстраційного комітету Єгора Соболєва.

 «Будинок №4 по вул. Новій в Павлограді знаходиться у дуже поганому стані, що робить проживання у ньому муками і небезпекою травм і хвороб. У будинку ліфти і сміттєпровід не працюють, елетропроводка в аварійному стані, у стінах тріщини », — йдеться в листі.

 Відремонтувати ліфт мешканцям будинку обіцяли ще у 2008 році. Але … не відремонтували. А тому відстань у 12 поверхів доводиться долати всім — і мамам із малими дітьми і людям похилого віку.

 Окрім того, мешканці останніх поверхів у дощову погоду вимушені підставляти ємності для дощової води.

 «Ми не можемо більше терпіти бездіяльність чиновників і тому просимо приїхати і провести розслідування за нашою скаргою, провести люстрацію вказаних осіб. Можливо тоді у нас запрацюють ліфти і сміттєпровід», — пишуть мешканці будинку.

 Під листом поставили підписи 55 чоловік.

 Щоправда, звернення у різні інстанції як міського, обласного так і державного рівня, мешканці 12-поверхівки надсилають упродовж 8 років (починаючи із 2006 року). З того часу мінялись мери, президенти, міністри. Незмінним залишався лише будинок на Новій 4. Точніше, він змінювався. Час залишив на ньому слід — він ще більше обшарпався, потріскався, постарів …