Шахтарі-інваліди стурбовані тим, як проходить процес  реорганізації фондів соціального страхування, шляхом їх злиття.

Згідно Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», об’єднати Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повинні були ще до 1 січня 2015 року, проте до цього часу фонди не об'єднані.

Шахтарі- інваліди вважають, що процес реорганізації фондів має контролюватись державою, а не відбуватись у "ручному режимі".

Свою позицію щодо такої реорганізації шахтарі-регресники висловили під час зустрічі із головою Павлоградської райдержадміністрації Святославом Максимчуком.

«Іде об’єднання двох фондів. Інваліди стурбовані. Якщо іде таке ручне управління, то коштів не буде», – говорить голова правління профспілки шахтарів-інвалідів Микола Житник.

Шахтарі передали керівнику району письмове звернення, де вимагають , аби той звернувся до губернатора та ініціював проведення круглого столу за їх участю.

Із таким же листом звернулись і до губернатора області.

У випадку, якщо їх вимоги не будуть виконані, погрожують масовими протестами.

«Якщо наше питання не буде вирішено, то ми сюди , під стіни райадміністрації приведемо масу народу», – сказав Микола Житник.

Голова райадміністрації пообіцяв донести позицію шахтарів-інвалідів до президента.