Із проханням захистити їх від рейдерів фермери павлоградського району звернулись до голови райдержадміністрації Святослава Максимчука.

«У Павлоградському районі рейдерських захоплень землі не було, але у Дніпропетровській області такі факти не поодинокі. Тому , ми хвилюємось з цього приводу і просимо підтримки. Адже зараз почнеться посівна, ми вкладемо кошти , а потім хтось захопить цю землю. Треба зараз вирішити це питання» , – говорить керівник фермерського господарства «Ольвія» Георгій Тимчук.

Окрім того, фермери також звернулись до очільника району із проханням посприяти у вирішенні питання оподаткування та продажу землі. Вони вважають, що потрібно накласти мараторій на продаж землі, бо переконані, що тоді земля опиниться в руках олігархів.

«Землю не можна продавати. Це наша земля. Вона тих, хто на ній працює», – говорять фермери.

Відповідне звернення фермери направили у Верховну Раду. Кажуть, що якщо питання не вирішиться, то будуть організовувати акції протесту. На такі акції готові вийти фермери всієї України.

Підтримати і захистити фермерів готові павлоградські активісти із Добровольчого батальйону «Павлоград» та «Павлоградські підпільники».

«Ми прийшли підтримати наших фермерів, котрі неодноразово допомагали нам , возили бійцям допомогу , збирали і продукти , і кошти .
Є така проблема – рейдерські захоплення землі. Невідомі злочинні групи, обдирають людей. Ми не хочемо, щоб це дійшло до нашого району. Висловлюємо підтримку нашим фермерам і готові стати на їх захист у разі потреби», – говорять активісти .

Коментарі   

0 # Александр 02.02.2016, 20:02
До мера обращаться не пробовали?r
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Юридические услуги