Починаючи з 1 лютого 2016 року, жителі Дніпропетровська і всієї України зможуть безкоштовно перевірити рівень холестерину в крові в рамках соціальної акції «Дні здоров'я», яку проводить мережу лабораторій INVITRO.

Повідомив представник лабораторії Павло Набока під час прес-конференції.

«Лабораторія INVITRO в період з 1 по 29 лютого проводить соціальну акцію «Дні здоров'я», в рамках якої ми хочемо масово обстежити населення України й виявити порушення ліпідного обміну. Для цього ми пропонуємо обстеження на предмет виявлення рівня загального холестерину у всіх бажаючих, абсолютно безкоштовно. Обстежуваним необхідно буде заплатити лише за взяття венозної крові. Проведення акції пов'язано з тим, що зимовий період є особливо актуальним в питанні виникнення захворювань, пов'язаних з порушеннями ліпідного обміну. Така актуальність зумовлена, по-перше, зміною режиму харчування і збільшенням споживання жирів, по-друге – знижена фізична активність. Також впливають віруси і простудні захворювання, характерні для зимового періоду часу », – сказав Павло Набока.

Він також додав, що на сьогоднішній день несвоєчасно виявлений високий рівень холестерину може стати причиною виникнення важких захворювань серцево-судинної системи аж до інфаркту та інсульту.

Для того, щоб здати кров для тесту на рівень холестерину, необхідно упродовж 12 годин перед здачею крові утриматися від прийому їжі.

У лабораторіях INVITRO обстеження проводяться на новітньому високоточному обладнанні, і вже до кінця дня пацієнт зможе отримати результати своїх аналізів для подальших консультацій з фахівцями.