У зв’язку з епідемією грипу в Україні, період вакцинації проти поліомієліту буде продовжений.

В Україні з жовтня минулого року проводиться 3-тури додаткової вакцинації проти поліомієліту, мета якої - охопити 95% дитячого населення.

За результатами першого туру в Дніпропетровській області було вакциновано 72% від плану, за результатами другого  78%. Третій тур розпочався 25 січня і мав тривати 2 тижні. Але у зв'язку з епідемією грипу в Україні період вакцинації буде продовжений. У перший тиждень в регіоні вже було вакциновано близько 30% від запланованої кількості дітей.
Повідомила головний епідеміолог обласної дитячої лікарні Юлія Вербінська під час прес-конференції.

«Підступність цього вірусу полягає в тому, що в середньому з 200 заражених тільки в однієї людини розвивається параліч. А в 10% паралізованих особливості паралічу призводять до смерті. І ліків від цієї хвороби не існує. Єдиний спосіб убезпечити дитину - вакцинувати її. Хвороба найчастіше вражає дітей до 5 років»,–- сказала Юлія Вербінська.

Вакцинація від поліомієліту в Україні проводиться безпечною вакциною французького виробництва.

Протипоказань для ін'єкційного поліомієліту не існує. Повідомила головний позаштатний спеціаліст Дніпропетровського обласного департаменту охорони здоров'я з дитячої імунології Ірина Сичова.

«Інактивоване щеплення від поліомієліту можна робити всім дітям. Є певні показання для крапельного щеплення. Крапельки не можна робити ВІЛ-інфірованним, дітям з онкологічними захворюваннями, імунодефіцитами. Оскільки це жива вакцина. Перед щепленням батьки повинні чесно зізнатися лікарям, чи робили дитині ін'єкцію чи ні », – сказала Ірина Сичова.

Юридические услуги