У 2016 році вступає в силу обов'язкова електронна реєстрація дітей в дитячі садки.

Повідомила методист науково-методичного центру управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Олена Кисельова.
Діти прийматимуться в дошкільні навчальні заклади відповідно до списків ектронної реєстрації.

«Дана можливість впроваджується для того, щоб забезпечити батькам можливість самостійно зареєструватися і щоб батьки могли простежити за прийомом дітей в дошкільні навчальні заклади та простежити, як просувається черга",– сказала Олена Кисельова.

Для того, щоб зареєструватися, необхідно зайти на сайт «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади», де вноситься необхідні відомості про дитину (ПІБ, дата народження, місце проживання, серія і номер свідоцтва, і також вказується бажаний рік зарахування в садок) і про батьків (ПІБ, місце проживання, контактний телефон та адресу електронної пошти).

Це робиться для того, щоб завідувач при формуванні груп, мав можливість зв'язатися з батьками і поінформувати їх про процедуру прийняття дитини в дитсадок і про необхідні документи, які потрібно мати при собі. Батьки можуть самостійно вибрати один дитячий садок, куди планують зареєструвати дитину.

Юридические услуги