Переселенців виселяють за погану поведінку.

Пояснила заступник начальника відділу по обліку комунального майна та житлової площі Павлоградського міськвиконкому Вікторія Гребенюк.

«Модульне житло – це транзитне містечко для тимчасового проживання громадян, що приїхали із зони АТО. Люди проживають там 3 місяці із продовженням терміну проживання. Ми пішли на більше. Вони живуть там уже рік, із 13 лютого минулого року. Згідно затвердженому на сесії міської ради положенню, є порядок заселення , правила проживання і відповідний договір, в котрому записано, що вживати спиртні напої, порушувати правила проживання категорично забороняється. До цих людей неодноразово застосовувались методи впливу, але це не допомогло. На цих людей надходило багато скарг від мешканців містечка за пияцтво і дебош. То не наше бажання їх виселяти, то бажання самих мешканців містечка, бо вони заважають їм жити», – сказала Вікторія Гребенюк.

Вона також додала, що на сьогоднішній день декотрі із тих, кому запропонували виселитись, добровільно покинули містечко, зрозумівши, що їм не дозволять вести себе так, як їм хочеться. Декотрі залишаються жити і не бажають виселятись.

«Можливо цим людям протокол про виселення буде стимулом для того, аби змінити своє життя. Ми готові переглянути своє рішення», – додала Вікторія Гребенюк.

На сьогоднішній день в модульному містечку проживає є 360 чоловік.