На акцію протесту під стіни районної державної адміністрації вийшли шахтарі-інваліди із Павлограда, Першотравенська, Тернівки, Петропавлівки, Павлоградського та Юр’ївського районів.

Шахтарі вимагають, аби президент України взяв під особистий контроль процес  об’єднання двох фондів  Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

«Процес реформування фондів відбувається в ручному режимі. Іде саботаж і розкрадання грошей. Це означає, що скоро інвалідам нічим буде виплачувати гроші. Ми цим стурбовані. Ми хочемо проведення круглого столу. Щоб адміністрація області звернулась до адміністрації президента, щоб взяли під контроль витрату грошей, аби вони не розкрадались», – розповів tv-news.dp.ua  керівник профспілки шахтарів-інвалідів Микола Житник.

У випадку, якщо не будуть задоволені їх вимоги (проведення круглого столу за участю керівників організацій шахтарів-інвалідвів та керівництва обласного правління фонду соціального страхування) , погрожують проведенням масового мітингу під стінами обласної адміністрації із залученням шахтарів із Марганця, Кривого Рогу, Жовтих вод. Якщо ситуація і далі не просуватиметься у позитивному напрямку, то пікетуватимуть адміністрацію президента.

Шахтарів підтримала громадська організація «Павлоградське підпілля» та добровольчий підрозділ «Павлоград».

Із мітингуючими  зустрілась заступник голови райадміністрації Людмила Комаркова. Вона подякувала шахтарям за їх працю і сказала, що райадміністрація підтримує шахтарів-інвалідвів.


Резолюцію мітингу шахтарі направили направили президенту України та губернатору області .

Нагадаємо, що раніше, 2 лютого, шахтарі зустрічались із головою рай адміністрації Святославом Максимчуком і передали йому заяву із проханням звернутись до губернатора області про проведення круглого столу за участю керівників організацій шахтарів-інвалідів.
Звернення керівник району губернатору передав, але губернатор не відреагував.

Матеріал за темою: Шахтарі-інваліди погрожують масовими протестами