Бажання створити в Павлограді кінологічний центр викликало неабиякий опір.

 Як ми уже повідомляли відкрити в місті клуб спортивно-службового собаківництва планує Всеукраїнський благодійний фонд службово-спортивної кінології. Облаштувати такий клуб планували на території колишньої військової частини.

 2 квітня голова павлоградського відділення фонду Віктор Плісак, депутати та представники міської влади поїхали на територію колишньої військової частини, аби оглянути землю.

 Але тут на них уже чекало чимало людей. Серед них був і керівник СОК «Центр» Анатолій Зубенко та керівник кінологічного клубу «Антарес». Декотрі із молодиків були у балаклавах.

 «Вони вели себе досить агресивно. Почали нас виганяти , говорити, що то їх земля і погрожувати. Мені довелось викликати міліцію. Це була група підтримки Анатолія Зубенка », – розповідає депутат міської ради Геннадій Щербаков.

 Він також додав, що депутати міської ради не проти, аби на території колишньої військової частини відкрився клуб для тренування собак.

 «Я написав депутатський запит. Депутати підписались. У мене є цей папір», – каже Геннадій Щербаков.

 Він також вважає, що навяність на цій території Кінологічного центру ніяким чином не завадить СОК "Центру".

 "Організатори кінологічного центру приведуть цю територію до ладу. Вони готові потім, при потребі, звільнити її. А за цей час облаштуавти іншу ділянку.Таким чином територія військової частини буде приведена до ладу. Адже СОК "Центр" не може це зробити власними силами",–розповів Геннадій Щербаков.

 На даний час територія занедбана, поросла бур’янами.

 Директор же СОК «Центр» Анатолій Зубенко розповів, що рішенням сесії міської ради 4 га землі на території колишньої військової частини виділена СОК «Центр».

 «Ми тут плануємо облаштувати футбольне поле, баскетбольний майданчик. А те, що довго усе робимо, бо немає грошей. Своїми силами все потихенько робимо. Я вважаю, що це рейдерське захоплення», – розповів журналісту tv-news.dp.ua Анатолій Зубенко.

 Обговорити конфліктну ситуацію обидві сторони планують за круглим столом.