Що робити із територією лиманів, горіння котрих, як вважають МНС-ники та міська влада, є основною причиною задимленості в місті?

Над цим питанням зараз мізкують цілі інститути. Повідомив міський голова під час прес-конференції.

«Ми зараз направили запити по декотрих організаціях та інститутах, аби вони дали пропозиції, що можна зробити із цією ділянкою», – сказав міський голова Анатолій Вершина.

Цілком можливо, що замість лиманів облаштують місце відпочинку, зроблять ставок і розводитимуть рибку, поставлять сонячні батареї чи ще щось. А можливо залишиться все так, як є, якщо не знайдеться інвесторів чи не визначать кому належить ця територія – місту чи району.

«Наступного тижня збираємось із районною адміністрацією, і сільськими головами і визначатимемо кому належать землі лиманів, хочемо визначити територіальні межі міста. Якщо до весни ми узгодимо межі міста, тоді ми будемо передбачати якість гроші у бюджеті. Якщо віддадуть нам цю територію, то можна установити сонячні батареї. Можливо привабити якогось інвестора, дати можливість розвивати цю територію, там територія прекрасна», – говорить міський голова.

Він також додав, що жорстко контролюватимуть, аби мешканці міста не викидали сміття на територію лиманів.

 

Коментарі   

-1 # Антон 10.02.2016, 20:19
А космодром нема бажання побудувати?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Саша 10.02.2016, 23:31
Треба запропонувати
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Юридические услуги