Навчають такому вмінню в Центрі екстремальної підготовки (ЦЕП), що у Дніпропетровськый області.

Чим займається Центр , за якими напрямками веде підготовку , хто може навчатись у такому центрі розповів журналісту tv-news.dp.ua провідний інструктор-методист ЦЕП Андрій Бондаренко.

Можна любити битися, можна не любити битися, але битися краще вміти.
Древнє китайське прокляття говорить «Що б ти жив в епоху змін!». І нам з Вами пощастило жити саме в таку епоху. Світ змінюється з дивовижною швидкістю і зміни часом несуть з собою конфлікти, війни і катастрофи... Тому – бути не готовим битися за своє життя і гідність, це слабкість і боягузтво. Багато з нас, сучасних людей, які виросли в умовах комфорту, часом не можуть дати здачі, не кажучи вже про володіння зброєю.

Вмінню битися, виживати і перемагати треба вчитися. Але найголовніше потрібно вчитися ДУМАТИ! Не просто забивати голову абстрактними думками, а приймати рішення в умовах дефіциту часу і найжорстокішого стресу.
Для цього і був створений Центр Екстремальної Підготовки – місце, в якому кожен бажаючий може пройти курс підготовки до дій в екстремальних ситуаціях.

 

Наші інструктори проводять навчання з наступних дисциплін:

  •  Спеціальна психологічна і фізична підготовка.
  •  Прикладний рукопашний бій.
  •  Ножовий бій.
  •  Бойове фехтування.
  •  Виживання.
  •  Тактична і стрілецька підготовка.
  •  Штурмовий альпінізмю.

Перевагою навчання в ЦЕП є те, що тут можна отримати комплексну підготовку, яка може адаптуватися в залежності від Ваших завдань. Центр має великий досвід в підготовці бійців диверсійно-розвідувальних груп, а також бійців, що проходять службу в складі Збройних Сил України та добровольчих батальйонів в зоні антитерористичної операції на Донбасі.

Тренерами центру проводяться тренінги для цивільного населення по самообороні і психологічній підготовці.
Центром розроблена спеціальна програма початкової військової підготовки молоді. Програма адаптована під сучасні умови і готує дітей і підлітків до реалій сучасного світу.

Центр проводить роботу з вивчення і узагальнення досвіду учасників сучасних військових конфліктів, техногенних катастроф, вуличних бійок та інших екстремальних ситуацій. Також можлива розробка тренінгів під певні завдання.

В Центрі екстремальної підготовки люди можуть отримати комплексну підготовку для виконання своїх завдань в умовах сучасного суспільства – в стані стресу і в екстремальних ситуаціях. А такі можуть виникнути, внаслідок об’єктивних процесів, що відбуваються в світі.

Сучасні люди все більше відокремлюються один від одного, тому вміння швидко, чітко і адекватно вирішувати завдання в одній команді є необхідним фактором успіху і виживання. Саме тому «командоутворюючий» чинник є одним з пріоритетів ЦЕП. Іншим пріоритетом є всебічне вивчення природи сучасних війн і конфліктів для розробки відповідних заходів протидії і допомоги постраждалим.

Додаткова інформація за т. 050 453 56 66