Діагностичного препарату Павлограду вистачить до кінця року.

На його придбання із міського бюджету у цьому році передбачено 315 тис. грн. На наступній сесії планується виділити ще 46 тис. грн.
Що стосується вакцин для щеплень дітей , то їх не вистачає. Повідомила начальник відділу охорони здоров’я Павлограда Олена Герасименко.

Поставки препаратів для вакцинування дітей почали надходити із затримками починаючи із 2014 року. І з кожним роком препаратів надходить все менше. Закупити ж вакцину за кошт міського бюджету, згідно Закону України про захист населення від хвороб, забороняється.

«Ми не можемо закуповувати препарати, котрі передбачені у державному календарі щеплень. Ми навіть рахували скільки б це коштувало громаді Павлограда. На початку 2015 року, нам потрібна було близько 11 млн грн. Зараз уже 30-40 млн грн. Але нам не дозволяє це зробити закон», – сказала Олена Герасименко.

Але недивлячись на таку ситуацію, рівень вакцинування дітей у Павлограді вищий аніж у Дніпропетровську, Кривому Розі, Марганцю. Препарати для щеплення батькам доводиться купувати в аптеках за власний кошт.