В Дніпропетровському Національному гірничому університеті пройшли вибори ректора.

У виборах брали участь співробітники, викладачі та студенти структурних підрозділів, які входять до складу університету, а саме: автотранспортний технікум, Павлоградський технікум і Марганецький коледж.

Вибори ректора проходили за участю трьох претендентів: двох професорів Бондаренка Володимира і Процива Володимир, а також чинного ректора НГУ Геннадія Півняка. У кожного кандидата була своя програма, яка була представлена в Інтернеті. Велися відповідні дискусії, проводилися зустрічі з кожним факультетом і з кожною групою співробітників.

Вибори пройшли прозоро і демократично, в присутності спостерігачів і представника міністерства освіти. Повідомив ректор НГУ Геннадій Півняк під час прес-конференції.

Загальна кількість виборців – 1417 чоловік, але у виборах взяло участь майже 90% виборців. За Геннадія Півняка проголосувало – 942 виборці за Володимира Бондаренка – 274, за Володимира Процива – 49. Відповідно, Геннадій Півняк був переобраний ректором Національного гірничого університету.

«Я і мої колеги раді, що завершилися вибори і у нас є можливість працювати далі, реалізовувати програму розвитку університету. Стратегічна мета університету - увійти до п'ятірки найкращих ВНЗ України і 500 провідних університетів світу», – сказав Геннадій Пивняк.

Юридические услуги