Газопостачання населеним пунктам Магдалинівського району: с. Гупалівка, с. Дмухайлівка, с. Чернетчина, с. Мусієнкове тимчасово відновлено з 13 лютого 2016 року.

На даний час ведуться перемовини з Нафтогазовидобувним управлінням «Полтаванафтогаз» щодо альтернативного джерела подачі газу чотирьом селам. Повідомляє прес-служба ПАТ «Дніпропетровськгаз».

«У пятницю ввечері НГВУ "Полтаванафтогаз" повідомило листом про готовність подати газ з Юріївського родовища в мережі ПАТ "Дніпропетровськгаз". Фахівці нашої компанії почали роботи з налагодження та регулювання обладнання газорозподільного пункту. Роботи по підключенню проводилися протягом доби і 13 лютого газопостачання повністю відновлено. Нашим фахівцям необхідно було потрапити в кожний з 1071 житловий будинок, щоб запобігти можливим нещасним випадкам. Тим споживачам, яких не застали вдома, для відновлення газопостачання необхідно зателефонувати в аварійну службу за тел. 104», – йдеться в повідомленні.

У разі, якщо ситуація повториться і газопостачання від ГРС Юр’ївка знову буде припинено, ПАТ «Дніпропетровськгаз» відпрацював нову схему газопостачання населених пунктів. Але для цього необхідно побудувати тимчасову перемичку між газопроводами ПАТ «Дніпропетровськгаз» та Нафтогазовидобувне управління «Полтаванафтогаз».

На даний час спеціалісти «Дніпропетровськгаз» почали монтажні роботи з будівництва тимчасового газопроводу.

Матеріал за темою: У чотирьох селах Магдалинівського району із 10 лютого припинено газопостачання