26 лютого співробітниками 37 державної пожежно-рятувальної частини відвідали дошкільний навчальний заклад № 65 «Голубі доріжки» у Павлограді.

Рятувальники розповіли дітям про основні правила безпеки життєдіяльності при виникненні пожежі в квартирі або житловому будинку, експлуатації електро і газових приладів, а також навчили як слід поводити себе під час знаходженні вибухонебезпечних предметів.

На подвір’ї малюків чекали вогнеборці на пожежному автомобілі. Вони розповіли малечі, у яких випадках використовується те чи інше обладнання, продемонстрували спеціальні інструменти, якими користуються під час ліквідації різноманітних надзвичайних ситуацій.

Також рятувальники повідомили дітлахам як користуватись телефоном служби порятунку «101», що треба вказувати пожежним та як діяти у разі займання, нещасного випадку на воді, чи знаходженні підозрілого предмету. Вихованці дитячого закладу мали змогу посидіти в пожежному автомобілі та відчути себе справжніми вогнеборцями.

Такі зустрічі навчають дітей прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з них.