Сьогодні в міському будинку культури відбулась презентація Громадської організації «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Західного Донбасу».

Організація створена із метою допомоги бійця АТО, захисту їх прав. Її очолює боєць АТО, «кіборг» Михайло Михайлов.
Кажуть, що ніякі політичні проекти не підтримуватимуть.

«Ми поза політикою. Хочемо примусити владу працювати, виконувати те,що вона має роботи. Це наша земля. Ми за неї воювали . І зараз ми повинні захищати один одного», – каже боєць, кіборг Вадим Борсяк.

В залі була присутня Кординатор штабу по допомозі вимушеним переселенцям та військовослужбовцям Ірина Грєбнєва.Вона відповіла на запитання бійців і запросила їх у разі потреби звертатись у 109 кабінет міськвиконкому.

На презентації були воїни АТО Павлограда, Тернівки, Павлоградського району. Близько 30 чоловік написали заяви до вступу в організацію. В основному – це бійці АТО та декілька волонтерів. Тепер в організації близько 50 чоловік. Написала заяву на вступ в організацію мама лідера ПС Ярослава Тарасенка, Олександра Тарасенко.

Об’єднатись із павлоградською організацією планує Тернівська ГО воїнів АТО та членів їх сімей «Олімп».


Як ми уже повідомляли аналогічна організація в Павлограді нещодавно була створена – «Павлоградське об’єднання воїнів, учасників АТО і волонтерів «ПАТРІОТ». Її очолив боєць АТО Валерій Тудвасєв.

Матеріал за темоюУ Павлограді воїни АТО та волонтери об’єднались

Засновники та керівники обох організацій кажуть, що співробітничатимуть і допомагатимуть один одному. Адже мета у них однакова.

За всіма питаннями можна звертатись за тел.

0668217766 – Михайло,

0505579813 – Вадим,

0500749610 – Олексій (Тернівка).

 

Коментарі   

+1 # Сава 28.02.2016, 11:05
Наснаги Вам в добрих справах, але бути поза політикою не зможете.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Андрей 28.02.2016, 13:37
Сава прав.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Микола 28.02.2016, 15:39
На жаль, так
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата