Дорожня пригода сталась 23 лютого на виїзді із села Вербки, Павлоградського району.

Травмовану жінку, що лежала на дорозі у калюжі крові помітив мешканець Вербок, котрий близько 06.40 їхав на своїй автівці на роботу на шахту.

«Жінка лежала без ніяких ознак життя. Але коли я придивився , то помітив, що вона поворушила рукою. Я підклав їй під голову свою шапку, прикрив, викликав швидку та поліцію. Жінка було нормально одягнена, на руці обручка. На місці пригоди видно було сліди від автомобіля, валялись частини окантовки від фар», – розповів tv-news.dp.ua Олександр.

Поліція та швидка приїхали досить оперативно. Постраждалу каретою швидкої доправили до реанімаційного відділення міської лікарні №4.На жаль, врятувати їй життя медикам не вдалось. Наступного дня жінка померла.

«Жінку доставили до нас у вкрай важкому стані. У неї були численні переломи, забої, травми голови. Ми викликали санавіацією обласних нейрохірургів. Але транспортувати її було небезпечно. Ми робили все можливе, аби врятувати життя постраждалій, але через півтори доби вона померла», – розповіла tv-news.dp.ua головний лікар 4-ї міської лікарні Марина Костюкова.

За неофіційною інформацією постраждала проживала у Павлограді на селищі Хіммаш. Їй було близько 65.

Обставини пригоди з’ясовує поліція.