Найчастіше жертвами шахраїв стають люди похилого віку, які потребують піклування і допомоги.

Аби заволодіти заощадженнями шахраї можуть потрапити до оселі під будь-яким приводом - «соціального працівника», держслужбовця….

З метою, профілактики даного виду правопорушень, дільничні інспектори Павлоградського відділу поліції радять дотримуватись декількох простих порад:

  •  Не впускайте в будинок незнайомих людей, будьте пильними.
  •  Не відволікайтеся з ними на пусті розмови, адже, управляючи вашою увагою, вони в цей час спустошують ваше житло.
  •  Не відчиняйте двері незнайомим людям, ким би вони не представлялися: слюсарем, сантехніком, водопровідником, співробітником соціальної служби. Навіть якщо незнайомець називає вас по - батькові, обов'язково зателефонуйте у відповідну службу і поцікавтеся, чи працює там такий співробітник, дізнайтеся його посаду.
  •  Вимагайте надання посвідчення соціального співробітника і обов'язково перевірте їх дані у відділі кадрів названої організації по телефону. Рекомендується зробити для себе список всіх екстрених телефонів, вписати туди номери поліції, пенсійного фонду, газової, соціальної, медичної служби, а також телефон лікаря, дільничного інспектора, майстра ЖЕКу. Такий список краще зберігати на видному місці, тоді ви зможете швидко набрати потрібний номер і з'ясувати необхідну інформацію або звернутися за допомогою.

Якщо Ви запідозрили, що вас намагаються ввести в оману, негайно повідомляйте до чергової частини Павлоградського відділу поліції за телефоном “102”, або будь-яким зручним для Вас засобом.