Із 2 млн 150 тис грн, котрі раніше депутати планували виділити КП Павлограда «Затишне місто» для облаштування притулка для тварин, залишили 220 тис грн.

Із них 25 тис грн – на виконання проету, 96 тис грн. – на харчуваня тварин і 199 тис грн. – на послуги ветеринарної служби .

«Собаки – то велика проблема для міста . Для того, щоб зробити цей притулок 2 млн 150 тис не врятують. Туди потрібно мінімум 12 млн . Зараз залишили 25 тис для того, щоб розробити хоча б проект притулку. Залишили на весняну стирилізацію, кормління», – вирішили депутати.

Щоправда, були і песимістичні думки, мовляв будівництвом притулку проблему із бродячими тваринами не вирішиш. Вони як розмножувались, так і будуть розмножуватись. Доки люди самі не перестануть викидати на вулицю котів і собак, цю проблему ніхто ніколи не вирішить.

Проте, більшість зійшлись на тому, що не мають морального права не займатись процесом облаштування притулку, навіть якщо це вирішить 10% проблеми.
Перше, що потрібно робити – це замовити проект будівництва притулку.

Тим часом теперішній притулок для тварин мало чим нагадує дійсно притулок. У будівлі зруйнований дах, там немає ані світла, ані води, ані тепла.