Працівники Сьомого управління Департаменту протидії наркозлочинності провели ряд відпрацювань у Першотравенську та Тернівці.

До обшуків було залучено близько сімдесяти працівників поліції, слідчих та бійців спецпідрозділу.
Повідомляє прес-служба обласного управління поліції.

«Спочатку борці з наркотиками провели рейд у місті Першотравенську. За результатами обшуків поліцейські вилучили психотропну речовину «метамфетамін», «марихуану» та боєприпаси до різних видів зброї», – йдеться в повідомленні.

У Тернівці наркотичний врожай був щедріший. Зокрема, з обігу вилучено близько півлітра наркотичного засобу «опій ацетильований», «опій екстракційний», або ж «маляс», метадон, більше ста грамів «метамфетаміну», обріз мисливської рушниці, дві гвинтівки, та набої до них.

Дехто з тернівських дилерів займався безконтактним збутом наркотиків, так званими «закладками», коли реалізатор та покупець не контактують безпосередньо.
Загалом, за результатами рейдів у двох містах затримано 9 осіб, які мали той чи інший вплив на наркоситуацію на своїх територіях.

Сума вилучених наркотиків на «чорному» ринку складає більше 190 тисяч гривень.

Вирішується питання про відкриття кримінальних проваджень за статтями 263, 307 та 309 Кримінального кодексу України, максимальна санкція яких передбачає позбавлення волі до 12 років.