Богуславський народний хор ім. Сергія Кулика виступив із концертом перед воїнами 25 бригади.

В гості до бійців поїхали не з пустими руками. Прихопили з собою гостинці – варення, консервацію, цукор, чай, цукерки і ще багато чого потрібного солдатам. Продукти зібрали учні та вчителі Богуславських шкіл, Богуславська сільська рада, також активність проявили мешканці Богуслава та учасники хору.

«Виступ хору військові підтримували гучними оплесками . Вони записували концерт на свої мобільні телефони. З хором також їздила група волонтерів з волонтерського об’єднання «До Перемоги». Вони, до речі, допомогли з транспортом. Спонсорську допомогу надав депутат районної ради, голова фермерського господарства «Шторм» Кондрачук , який ніколи не відмовляє у допомозі», – розповідає директор Богуславського будинку культури Володимир Редька.

Артистів довго не відпускали, просили виконати деякі пісні ще раз.

Повертаючись додому, кожен думав про те, щоб швидше закінчилась війна на Сході, про мир в Україні. А військовим побажали перемоги і живими та здоровими повернутися додому.

«Коли ми їхали , то дуже було прикро бачити пусті будівлі, руїни, люди повиїжджали та покинули свої домівки. Щеміло серце від болю за нашу країну. Коли ми приїхали у військову частину, нас з радістю зустріли військовослужбовці. Жінки плакали, побачивши молодих хлопців, які кожен день ризикують своїм життям, захищають Україну. До свого репертуару ми включили пісні про родину, про село, про любов, про козаків. Пісні підтримували хлопців, надавали їм впевненості в нашій перемозі», – розповідають про свої враження від поїздки учасники хору.