Територіальний центр Павлоградського району готовий допомогти одиноким літнім людям, котрі потребують захисту і допомоги.

«Більшість людей похилого віку бояться зізнатися у нестерпних умовах існування вдома, а ті, хто і хотів їх змінити, не знають, де можна знайти притулок… На щастя в нашому районі є таке відділення де старість розуміють і поважають, де завжди готові прийняти і допомогти»,–  розповідає директор терцентру.

У стаціонарному відділенні терценту, котре розташоване у с. Троїцьке, Павлоградського району при потребі можна проживати постійно чи тимчасово.
Працівники терцентру намагаються створити для людей атмосферу домашнього затишку. Поряд з відділенням знаходиться Святотроїцький Храм, де підопічні відвідують богослужіння.

Про здоров'я підопічних піклується кваліфікований медперсонал, проводять фізіотерапевтичні процедури, лікувальний масаж.

Керівництво терценту звертається до всіх небайдужих, якщо поряд з вами проживають одинокі хворі люди, які потребують захисту та допомоги, звертайтесь і їм допоможуть.

Телефон для довідок: 6-39-93, 5-47-48