В районі 20 школи, на пустирищі між Дніпровською та лісом почався активний рух із метою почати будівництво на території природоохоронної зони водозабору.

Цей факт схвилював павлоградську громадськість.
Хто, чому і на яких підставах веде забудову у природоохоронній зоні? Сьогодні це питання депутати міської ради задали міському голові Павлограда.

 Міський голова відповів, що ця територія належить павлоградському району і декілька років тому ці землі дійсно були виділені у приватну власність. Місто не має впливу на ситуацію. Проте, все ж вирішили поборотись і не допустити забудови території.

Депутати вирішили звернутись із відповідною проблемою до обласної прокуратури, управління внутрішніх справ та губернатора області.

Депутат Сергій Тищенко поінформував присутніх про те, що він виїздив на місце , де має вестись будівництво. Забудовник запевняє, що має намір збудувати там реабілітаційний центр для воїнів АТО, їх сімей та сімей переселенців. Проте, депутати не дуже вірять у ці обіцянки. Вони вважають, що забудовник просто прикривається патріотичною метою.