Мешканці одного із житлових будинків по вул. Полтавській у Павлограді поскаржились активістам, що вони бояться знаходитись у дворі будинку , хвилюються за дітей.

Кажуть, що у захаращених господарських будівлях, що знаходяться у дворі, наркомани облаштували своє зборище.

«Сюди постійно вдень і вночі сходяться наркомани. Ми боїмось ходити вдень не те що увечері. Боїмось за дітей», – розповідають мешканці будинку.

Активісти на поліціянти приїхали вчасно. Біля розбитого вікна будівлі стояла жінка, котра помітивши людей, почала щодуху тікати. Але один з активістів та поліцейський її таки наздогнали. Хоча зізнались, що це було непросто. Ця жінка, як розповів один із активістів, раніше серйозно займалась легкою атлетикою. А зараз замість спорту вибрала наркотики.

У темному приміщенні хтось метушився, валялась маса пластикових пляшок.
Заступник начальника поліції пробрався всередину через розбите вікно, пред’явив посвідчення і вивів звідти трьох молодих чоловіків.

Їх відвезли у відділок поліції для з’ясування всіх обставин та обстеження на наявність наркотичного чи алкогольного сп’яніння. Усі троє раніше уже були судимі. А жінка, як виявилось, проходить по справі за крадіжку. Так що тікала вона не даремно.