Секретар міської ради Павлограда визнав, що виганяв зі свого робочого кабінету активіста, але за декілька хвилин до початку засідання. Суддя секретарю повірив на слово і не задовольнив позов активіста. 

15 березня в Павлоградському міськрайонному суді відбулось завершальне судове засідання у справі про визнання неправомірними дій секретаря павлоградської міської ради Євгена Аматова по недопущенню громадянина України Володимира Курдюкова на засідання постійної депутатської комісії за питаннями освіти, культури , сім’ї, соціального захисту, охорони здоров’я.

За повідомленням Володимира Курдюкова, 26 листопада 2015 секретар міської ради вигнав його зі свого робочого кабінету, де проходило засідання депутатської комісії. Хоча не мав права цього робити.

Після того, секретар привселюдно вибачився перед активістом, тим самим визнавши, що факт мав місце. Судові засідання тривають уже четвертий місяць. Жодного разу відповідач на них не являвся. Перед останнім судовим засіданням Євген Аматов подав заперечення на позов Володимира Курдюкова , визнавши, що він таки вигнав активіста зі свого робочого кабінету, де зібрались члени депутатської комісії, але за декілька хвилин до початку засідання, попросивши, щоб той прийшов , коли почнеться засідання. Таким чином він був не проти його присутності на засіданні і права позивача не порушував. Натомість позивач сам порушив звичний режим роботи секретаря. 

Позивач не згоден із рішенням суду і має намір подавати апеляцію.

«Заперечення подається на початку розгляду судової справи. Коли відповідач заперечує позов, то він має довести свої заперечення. У даному випадку секретар міськради нічого не доводив. А по-друге яким законом він керувався, коли виганяв із робочого кабінету. Адже це не його приватний кабінет» , – розповів tv-news.dp.ua адвокат позивача Вадим Губар.