Досудове розслідування у кримінальному провадженні з приводу розтрати державних коштів здійснює військова прокуратура Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Слідством установлено, що посадові особи державного підприємства «НВО «Павлоградський хімічний завод», виконуючи «Програму утилізації твердого ракетного палива балістичних ракет РС-22», замість безкоштовного знищення за державним контрактом вибухової речовини, яка виробляється з компонентів твердого ракетного палива, вилученого із споряджених корпусів двигунів, укладали договори з іншими підприємствами про надання платних послуг по проведенню вибухових та буро-вибухових робіт на кар’єрах. При цьому у вартість наданих послуг закладали і вартість вибухівки», – йдеться в повідомленні.

Таким чином, підприємство в період з жовтня 2010 року по квітень 2015 року отримало прибуток від реалізації вибухових речовин на загальну суму понад 58 млн грн.
У прес-службі також зазначають, що отримані кошти підприємство в бюджет не повернуло, вартість контракту з утилізації твердого ракетного палива, а це майже 503 млн грн., на суму отриманого прибутку не зменшило, а використало всі грошові надходження на власні потреби.

Відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна) внесено до ЄРДР.