Питання залишається відкритим.

Сьогодні власник ділянки землі разом зі своїми юристами намагались довести депутатам та журналістам, що мають благородні наміри – збудувати там реабілітаційний центр для воїнів АТО, дітей-інвалідів, переселенців.

Комплекс підрозуміває будівництво іподрому, готелю, басейна …. Сьогодні підприємець уже побував у «Школі Ірини», де виховуються діти-інваліди. Каже, що вони його підтримують.

На питання чи розуміє він, що ця територія є природоохоронною зоною водозабору, підприємець каже, що мовляв інші ж підприємства, як автозаправка, кав’ярня збудовані тут неподалеку, то чому б йому не можна.

Юристи ж підприємця Захарова кажуть, що то приватна власність і ніхто не має права вказувати підприємцю, що йому робити.


Депутат міської ради від партії «УКРОП»Валентина Жилкіна запропонувала підприємцю утриматись від будівництва до вияснення всіх обставин.

Депутат Сергій Тищенко вважає, що підприємець просто прикривається благородною метою. Мета дійсно гарна, тільки реалізувати її можна в іншому місці,а не в районі водозабору.

Та, ні до чого і не домовившись, всі розійшлись.

Коментарі   

+1 # Готца в законе 17.03.2016, 08:01
Пусти свинью за стол, - она и ноги на стол!
Он в конце парка 1-го мая, от стадиона и р. Волчей и строй.
Там природа, парк и т.п.
А водичку нашу не трож, ноги вырву.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Андрей 17.03.2016, 22:02
Токо ноги? Ну это еще гуманно
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Ато 27.03.2016, 14:57
Молодец хоть что-то для нас будет а то всё для депутатов да оплаченных активистов
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата