У Дніпропетровській області початок атестації поліцейських був запланований на 9 березня, але із незрозумілих причин був перенесений.

За наказом керівника Національної поліції, всі працівники міліції для служби в лавах поліції повинні пройти атестацію. Вона проводитиметься у такий спосіб: тести на знання законодавства України, тести на логіку та співбесіда в атестаційні комісії. Розповів представник волонтерської групи «Комбат» Дмитро Грищев під час прес-конференції.

«До складу комісії повинні увійти представники центрального апарату МВС, кадрового апарату, внутрішньої безпеки, психологи, професійні рекрутери, громадськості, ЗМІ та представники нової патрульної поліції. За результатами проведеної співбесіди атестаційна комісія голосує, приймаючи рішення більшістю (про переведення міліціонера в поліцію чи ні). Комісія також може рекомендувати співробітника на підвищення, або запропонувати зниження », – розповів Дмитро Грищев.

Якщо міліціонер не згоден з рішенням атестаційної комісією, він може подати апеляцію. Апеляційна комісія починає працювати після закінчення роботи першої інстанції, яка розглядає скарги.