Тренінги для лікарів, агітація школярів до здорового способу життя, масштабна інформаційна компанія на радіо і телебаченні.

На Дніпропетровщині стартував проект за участі представників Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Мета проекту – посилення боротьби з неінфекційними захворюваннями (НІЗ) та підтримка здоров’я населення. Спеціалісти регіону перейматимуть світовий досвід.

Сердцево-судинні та хронічні респіраторні захворювання, рак та діабет – від цих хвороб найбільше страждає населення не тільки Дніпропетровської області, а всієї країни. Проект покликаний змінити ситуацію. Він передбачає проведення низки заходів. На Дніпропетровщині пройдуть тренінги. На них запросять вчителів, громадських лідерів, лікарів та медичних сестер з усієї області. Буде налагоджено співпрацю зі школами. В планах – розробка та вдосконалення шкільного курсу «Основи здоров’я». Повідомляє прес-служба ОДА.

Тривалість проекту – 8 років. Для реалізації проекту відібрали 6 областей України та місто Київ. На Дніпропетровщині вже створено обласну міжсекторальну робочу групу. До неї увійшли лікарі, освітяни, представники ОДА. Координатором проекту призначено Юрія Корягіна – головного лікаря обласного Центру здоров’я.