Як ми уже повідомляли в Павлограді пройшла акція протесту проти забудови павлоградського водозабору. Дійшло навіть до перекриття Дніпровської.

Матеріал за темою: Боротьба за павлоградський водозабір триває

У той час, коли частина мешканців Павлограда відстоює територію водозабору, аби зберегти унікальні чисті підземні води від забруднення, інша частина мешканців того ж таки Павлограда активно забруднює цю ж унікальну територію водозабору. Варто пройти декілька десятків метрів вглиб лісу, як перед очима відкривається інша картина.

Кучугури побутового сміття, ями та цілі кар’єри від вивезеного піску, вигоріла трава. – це все сдіди активної діяльності людини.

«Сміття вивозять із приватного сектору. Ось ці неглибокі ями – це люди беруть на теплиці. А глибокі кар’єри – це екскаватором вантажать на машини. А траву випалюють пастухи, аби росла нова і було де випасати корів », – розповідає місцевий житель.

У лісі є навіть саморобні загони для худоби, збиті із якихось старих меблів, ганчір’я.

«То люди приходять сюди і доять корів удень», – пояснює місцевий житель.

Хто і як має слідкувати за чистотою наших лісів, полів, карати тих, хто засмічує природу? І чи нам обов'язково потрібен наглядач? Чи це залежить від нас самих, нашого виховання, свідомості, совісті … Питання залишається відкритим.