У Дніпропетровській області поліцейські припинили діяльність мережі АЗС, на яких замість палива реалізовували моторну суміш.

На станціях замість якісного дизельного палива і бензину А-92, А-95, А-98 реалізовували суміш вуглеводної основи, води, антифризу і присадок, які підвищують октанове число.
Про це повідомили в прес-службі ГУНП в Дніпропетровській області.

«АЗС діяли без дозвільних документів, а продаж нафтопродуктів відбувався за готівку без відображення в податковому і бухгалтерському обліку. Таким чином, до бюджету не сплачено податкових платежів на суму понад 500 тис грн», – повідомляє прес-служба.

Слідчим відділом відкрито кримінальне провадження за ст. 227 (умисне введення в обіг на ринку України небезпечної продукції) Кримінального кодексу України.

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцем розташування 5-ти автозаправних станцій правоохоронці вилучили комп'ютерну техніку, бухгалтерську документацію, чорнові записи та 31 тис. літрів фальсифікованого моторного палива: дизельне паливо, А-98, А-95, А-92. Загальна сума вилученої моторної суміші становить понад 530 тис. грн.

Організаторам незаконного бізнесу загрожує покарання у вигляді штрафу від 8,5 до 17 тис. грн з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.