Перевірка доріг, відремонтованих у 2015 році коштом обласного бюджету, добігає кінця.

Представники комісії оцінили якість проведеного ремонту майже в усіх районах та містах області. Результат – 19 претензій до недбалих підрядників. Вони ліквідують виявлені недоліки за власний рахунок. Повідомляє прес-служба ОДА.

«Перевірки доріг розпочато 1 березня. За цей час комісія побувала майже в усіх районах та містах Дніпропетровщини. Представники ОДА та активісти оцінили 200 доріг. На більшості з них було проведено ямковий ремонт. В результаті візуального обстеження склали 19 претензій до підрядників, що виконували ремонт у Кривому Розі, Вільногірську, Дніпропетровську, Павлограді, Верхівцевому, Синельниковому, Криничанському, Солонянському, Софієвському, П’ятихатському, Верхньодніпровському та Покровському районах. Недбалі виконавці до літа мають ліквідувати недоліки», – йдеться в повідомленні.

Залишилося перевірити близько 100 доріг.

На тих дорогах, де за зиму з’явилися пошкодження, спеціалісти беруть зразки асфальту. Їх досліджують в лабораторії. Такі дослідження допомагають визначити, чи була витримана технологія під час приготування асфальтобетонної суміші.

В 2016 році в обласному бюджеті на капітальний ремонт доріг передбачали 300 млн. грн. На останній сесії Дніпропетровської облради цю суму збільшили до понад 400 млн. грн