Троїцька дільнична лікарня була створена у 1946 році.

Тоді вона обслуговувала 10 сіл – села Троїцьке, Водяне, Красне, Зайцево, Левадки, Привовчанське, Мало-Олександрівку, Вербове, Велико-Олександрівку Воскресенівку, Васильківського району.

20 грудня 1970 року було введено в експлуатацію новий корпус лікарні, який діє і нині. Це нова Троїцька дільнична лікарня. У двоповерховій будівлі на першому поверсі були розміщені кабінети з новим обладнанням для прийому громадян. А на другому поверсі розмістився стаціонар на 50 ліжок.
В 1980 році колектив лікарні налічував близько 60 лікарів, медсестер, медсестер молодшого персоналу.

За підсумками роботи кожного року, Троїцька лікарня, із 10-ти лікарень району, завжди займала перші почесні місця за всіма показниками.
Першим головним лікарем медичного закладу був Горбулін Сергій Феоктистович, лікар –терапевт.

Сьогодні амбулаторію очолює Валентина Іванова. Працює в амбулаторії сімейний лікар Раїса Марченко , стоматолог Вікторія Литвиненко, медсестри: Олена Костенко, Лілія Малюта, Лариса Зайченко , Оксана Коновал, Наталія Замкова, Юлія Щурова , Інна Фоменко , лаборант Антоніна Крупська, молодший медичний персонал: Віра Козел , Людмила Остробородько, водій Олександр Брова.

На свято були запрошені медичні працівники, які працювали протягом 70-ти років у лікарні. Від профспілки медиків району їм було вручено подарунки.
Подякували і тим працівникам, хто дбав про затишок,чистоту, тепло в лікарні, годував хворих смачними обідами, вселяв надію на одужання теплими усмішками, щирими порадами.