На сьогоднішній день павлоградський територіальний центр соціального обслуговування одиноких, пристарілих мешканців міста надає більше 20 видів послуг.

Всього за 2015 рік надано 68 тис 194 послуги. Працівники терцентру 30 тис разів відвідали підопічних. Таку статистику оприлюднила директор терцентру Наталія Мірошниченко.

У терцентрі працює 65 чоловік. Вони намагаються забезпечити для підопічних належний догляд та дозвілля. Організовують відвідування театру , музею, святкові обіди, привітання з днем народження і навіть безкоштовні зачіски та манікюр.

За 2015 рік у Центрі пройшли оздоровлення 330 мешканців міста. Потребують же соціальної допомоги значно більше павлоградців. Відзначила Наталія Мірошниченко.

Вона сподівається, що із відкриттям нового територіального центру, кількість наданих послуг і кількість тих, хто їх зможе отримати значно збільшиться. Щоправда, коли і чи завершиться реконструкція територіального центру, що на базі військової частини, невідомо. Його капітальний ремонт розпочався декілька років . Міський голова каже, що міська влада ніяк не може вплинути на процес, бо, мовляв, замовником робіт є облаcна адміністрація.