У 2013 р у Віталія Хоменка виявили злоякісну пухлину оболонки периферичного нервового стовбура.

Цілий рік після цього тривало лікування: операція, хіміотерапія, променева терапія. 31 грудня 2014 року він прийняв останню дозу препаратів. Три місяці Віталік насолоджувався життям здорової людини. Але у квітні аналізи констатували рецидив.

 

І все почалося спочатку: «хімія», біль, нудота, відсутність будь-якої впевненості в завтрашньому дні. З тих пір звичний плин життя для хлопчика і його рідних перетворився на боротьбу і подолання. Віталік дуже втомився від агресивного лікування, але не здається. Він навіть збирається стати лікарем і створювати ліки від рідкісних і невиліковних хвороб, він любить природу, захоплюється військовою технікою і обожнює свого молодшого братика. Ще хлопець відправляє листи з малюнками українським солдатам в зону АТО і дуже хоче, щоб в країні якомога швидше настав мир.

Щоб 8-річна дитина почала жити повноцінно, йому потрібно пережити операцію і пройти курс реабілітації. Все це вимагає серйозних коштів. А ресурси сім'ї вже вичерпані.

 «Лікарі Віталіка сказали, що чергову хіміотерапію його ослаблений організм не витримає. Додали, що в Україні йому вже не допоможуть. Але, у нас з'явилася надія – в Республіці Білорусь його можуть прооперувати. Стверджують, що є хороші шанси вилікувати Віталіка! Для цього потрібно $ 30 тис. Така ціна життя моєї дитини. Прошу всіх небайдужих людей допомогти нам зібрати ці гроші», – звернулася за допомогою мама Віталіка, Наталія Хоменко (Крупська).  

Допомогти можна, перерахувавши гроші мамі хлопчика на картку ПриватБанку: № 5168 7572 1611 6220 – Хоменко Наталя, благодійна допомога на лікування сина.

Коментарі   

0 # Гагина 30.03.2016, 10:25
Є компанія, яка своєю продукцією допоможе дитині швидко підняти імунітет, вивести хімічні реактиви з організму, укріпити та навіийть і знищити злоякісні утворення. Багато осіб, навіть старшого віку, повністю оздоровилися, і ведуть повноцінний активний спосіб життя. А дитячий організм тим більше з цим справиться. Головне дати йому те, що найнеобхідніше та приняти правильне рішення. Звертайтеся і я вас зведу зі спеціалстами, які конкретно проконсультують .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата