Свої творіння павлоградські педагоги виставили у Павлоградському історико-краєзнавчому музеї.

Виставка декоративно-ужиткового мистецтва під назвою «Друге покликання» проходить вперше у Павлограді. На ній представлені роботи педагогічних працівників шкільних, дошкільних та позашкільних закладів міста. 130 учасників виставки представили 550 робіт. Це і вишиті картини, ікони, сорочки, рушники, живопис, вироби із дерева, іграшки, жіночі прикраси.

«Педагоги ще ніколи не представляли свої творчі роботи. Це те, чим вони займаються поза основною роботою . Це для них, як хобі . Дуже цікаві роботи , гарно виконані. Ми навіть із запасників спеціально витягли манекен, аби одягти вишиті сукні. Для такої кількості учасників наша виставкова зала уже мала», – розповідає директор музею Тетяна Ведмідь.

Виставка триватиме до 15 травня.

«Ми хочемо, щоб цю виставку відвідали учні і побачили, які у них талановиті викладачі. Що вони не лише вміють викладати математику, історію чи фізику. Вони творчі люди, у них є хобі, якому вони віддають свій вільний час. Люди, котрі замаються творчістю, не бувають злими», – розповідає Тетяна Ведмідь.