Контакт-центр ПАТ «Дніпропетровськгаз» з 28 березня підключив нову послугу приймання показань лічильника газу на короткий смс-номер 7104.

За допомогою цього зручного сервісу клієнти компанії мають змогу економити свій час. Повідомляє прес-служба «Дніпропетровськгаз».

Для коректного відображення даних у квитанції за газ, необхідно щомісяця вчасно передавати показання лічильника: станом на 1 число фіксувати фактичні показання і передавати їх в газову компанію до 5 числа включно.

Для максимальної зручності та швидкості передачі показань було створено додатковий сервіс – передача показань через короткий смс-номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр розрахункового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо».

Успішно передані показання лічильника відобразяться на особовому рахунку споживача протягом трьох днів. Якщо клієнт отримав відповідь «Неправильний формат», це означає, що дані, які він надіслав, вказані не коректно. Йому необхідно їх перевірити та повторити спробу, або передати показання іншим способом:

  •  через Особистий кабінет на сайті https://dp.104.ua;
  •  зателефонувавши до контакт-центру за номером (056) 78-70-104;
  •  надіславши повідомлення на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., з зазначенням номеру особового рахунку, показань лічильника, контактного номеру телефону та адреси;
  •  зателефонувавши до абонвідділу газової компанії, яка вас обслуговує.

Смс-повідомлення оплачуються відповідно до тарифів вашого оператора мобільного зв'язку.