1 квітня на Дніпропетровщині розпочнеться місячник здоров'я для учасників АТО.

Бійці зможуть пройти професійний медогляд у терапевтів, хірургів, невропатологів, офтальмологів, стоматологів і психіатрів. Без довгих черг і блукань по кабінетах.
Про це повідомляють в обласній держадміністрації.

Терапевти, хірурги, невропатологи, офтальмологи і лор-лікарі прийматимуть ветеранів та учасників АТО не тільки в будні, але і по суботах. Військовим також запропонують пройти флюорографію, зробити кардіограму, здати загальні аналізи. Огляд стоматологом і бесіда з психіатром - за бажанням.

Групи фахівців виїжджатимуть у віддалені села і додому до тих військових, які за станом здоров'я не можуть потрапити до лікарні самостійно.

За результатами медоглядів бійцям розроблять індивідуальні програми реабілітації, видадуть довідки, необхідні для оформлення путівок в санаторії.

Додаткову інформацію про проведення медоглядів можна отримати в Центрі допомоги учасникам АТО і членам їх сімей при Дніпропетровській ОДА за адресою: м Дніпропетровськ, пр. Поля, 1 (колишній пр. Кірова), (1-й поверх). Телефон: (056) 742-86-62.

Довідково

За останні 2 роки із зони АТО демобілізовані більше 10 тис. Військових з Дніпропетровської області. У квітні додому повернуться ще близько 5 тис. Захисників Батьківщини.