У 2016 році у Павлограді на продаж буде виставлено 13 земельних ділянок.

Матеріал за темою: В Павлограді продадуть 13 земельних ділянок

Поки що продана одна – у самому центрі міста (за міськвиконкомом) за 3 млн грн. Принаймні таку суму озвучив міський голова. Земля продана за безцінь. Її реальна ціна значно вища. Вважає засновник ринка « Новий» підприємець Володимир Тихонов.

«Те, що ціна не відповідає її грошовій оцінці , це очевидно. Я можу сказати абсолютно точно, що сьогодні один га землі на ПЗТО під ринком «Новий» коштує 15 млн грн. Більше гектара землі, котрі були продані за міськвиконкомом за 3 млн грн – це ще стара грошова оцінка, коли ще долар був по 5 грн. Я би теж хотів викупити землю під ринком «Новий» за 3 млн, але мені за таку ціну її не продадуть. Правильно чи ні була продана земля у центрі міста сьогодні може вирішити лише прокуратура», – сказав Володимир Тихонов.

Депутат міської ради від партії УКРОП Олександр Батурінець звернувся із запитом до Державного земельного кадастру, відділу архітектури , міськвиконкому із метою вияснити питання яка сума від продажу землі зайшла у міський бюджет і коли? Затребували також нормативно - грошову оцінку цієї ділянки землі.