Акція за участю Павлоградської Самооборони, депутатів міської та обласної ради, представників міської влади, мешканців міста та великої кількості правоохоронців пройшла на території Павлоградського водозабору .

Мета акції – не допустити забудови другої охоронної зони водозабору.

Матеріал за темою: На території Павлоградського водозабору знову пройшла акція протесту

У це же день на годину раніше розпочалась ще одна акція протесту в районі міськгілки біля будівельного ринку.
Вона була не такою масовою. В акції взяли участь  декілька десятків чоловік – павлоградська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода», добровольчий підрозділ «Павлоград», «Павлоградське підпілля», мешканці міста. Дехто був у балаклавах.В руках учасники акції тримали плакати «Руки геть від водозабору», «Павлоградцям чисту воду», «Українська земля народу,а не олігархам».

Потім мітингарі із гаслами та державними прапорами пройшли до ділянки землі на розі Центральної та Ганни Світличної , котра нещодавно була продана. Там уже розпочалось будівельні роботи. Учасники акції скандували «Олігархів у в’язницю!», «Українська земля народу, а не олігархам».Вони вважають, що земля у самому центрі міста була продана за безцінь – за 3млн грн, її реальна ціна разів у 5 вища. 

Матеріал за темою: Реальна ціна павлоградської землі

Поскандувавши та залишивши напис на огорожі «Руки геть від української землі», учасники акції пройшли до прокуратури міста. Вони передали прокурору заяву, в котрій вимагають перевірити прозорість проведеного тендеру на продаж землі і у разі виявлення корумпованих схем , покарати винних за всією строгістю закону.
Кажуть, що це попереджувальна акція із метою привернути увагу павлоградців до того, що у нас за безцінь продається земля.

До речі

Організатори цієї акції не проти того, аби біля 20 школи, в районі території Павлоградського водозабору власник земельної ділянки почав роботи по відкриттю  реабілітаційного центра та іподрому. Вони повірили Віктору Захарову (власнику ділянки) , що він має саме такі добрі  наміри, а не використовує їх як прикриття для зовсім інших своїх планів. 

Читайте також: Компромат на активістів Павлоградської Самооборони чи продовження боротьби за водозабір?