Меморандум про спільну діяльність в рамках проекту «Правовий радник» 4 квітня підписали голова депутатської фракції партії «Солідарність» Павло Карнета, голова райдержадміністрації Святослав Максимчук та керівник Павлоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Косоног.


Підписання цього документа викликано гострою необхідністю населення Павлоградського району у правовій допомозі.

«У нас на території району є певні проблеми із наданням юридичних послуг. Всі юридичні фірми знаходяться в місті і мешканці сіл не можуть в повному обсязі отримати правову допомогу. Людина не може наїздитись до райцентру і ці послуги виходять дуже дорогі», - говорить голова райадміністрації Святослав Максимчук.

Павлоградський центр по вторинній правовій допомозі готовий надавати своїх фахівців для юридичного супроводу тих, хто його потребує.

Наприклад, людина звернулась із приводу оформлення спадщини . Юристи проконсультують її, (з чого починати, куди звертатись), а фахівці центру вторинної допомоги юридично супроводжуватимуть до завершення цього процесу.

В рамках проекту «Правовий радник» планується систематично організовувати виїзні прийоми громадян юристами проекту. Для цього розроблять графіки безкоштовних прийомів і поінформують про це населення.

У Павлоградському районі такий проект втілюється вперше.