Волонтерською діяльністю пенсіонерка Лідія Олександрівна Сердюк почала займатись із перших днів бойових дій на Сході.

Коли в Павлограді з’явились перші блокпости, вона, не дивлячись на свій поважний вік (76 років), зібрала ще декількох своїх подруг і організували харчування для тих, хто чергував на блокпостах.

«Моя кухня перетворилась на цех по виготовленню їжі. Ми тут варили, смажили, пекли. Потім все це у великих каструлях везли рейсовим автобусом на блокпост і там годували наших хлопців», – розповідає Лідія Олександрівна.

Кошти частково просила у небайдужих людей, а частково витрачала свою пенсію. Куди, на що і скільки витратила акуратно записано у зошиті. Там же вклеєний фотозвіт. Кошти для бійців збирала, відстоюючи по цілих днях у наметах.

Зараз Лідія Олександрівна опинилась у ситуації, коли сама потребує допомоги – лікарі діагностували у неї килу стравохідного отвору діафрагми. Враховуючи вік та супутні захворювання, дніпропетровські лікарі не беруться за операцію.

Столичні хірурги готові допомогти, але потрібні чималі кошти – $900. Таких грошей у пенсіонерки немає. Власних дітей у жінки  немає – єдиний син загинув ще у 90-х роках при виконанні військового доручення. Він був офіцером. 

Кошти для допомоги волонтеру Лідії Сердюк можна перерахувати на її картку Приватбанку: 4149 4978 0253 7912

Контактний тел. 050 9334279