Про встановлення граничного віку (65 років) для голосування на виборах і референдумах йдеться на президентському сайті петицій.

Автори петиції пропонують змінити ст. 70 української Конституції, встановивши віковий ценз - від 18 років до досягнення 65 років.
Ініціатори ідеї вважають, що таким чином можна буде мінімізувати підкуп виборців під час передвиборної гонки різними продуктами харчування та іншими скромними «благами».

Адже не секрет, що стратегія роботи з людьми похилого віку дуже важлива в передвиборних штабах, і на цей електорат робиться велика ставка.

Причому переманити таких потенційних виборців «на свою сторону» досить легко - адже літні люди в нашій країні, в більшості своїй не замислюються про майбутнє, а стурбовані пошуком коштів для прожиття і їх дуже легко «купити» на ту ж саму горезвісну гречку.

На думку політологів, позбавлення людей похилого віку права голосувати на виборах і надання голосу тільки повнолітнім, які працюють і платять податки громадянам України, здатне принципово змінити не тільки електоральну ситуацію в країні, але і тих, хто бере на себе роль народних обранців.

Читайте також: Атрофія мозку