Сьогодні світ відзначає День здоров’я. Цьогоріч він присвяченій проблемі цукрового діабету.

За кількістю пацієнтів, хворих на цукровий діабет , Дніпропетровщина у лідерах. На диспансерному обліку у лікарів-ендокринологів перебуває 102 тис хворих цукровим діабетом. Повідомила завідуюча відділенням ендокринології обласної лікарні ім. Мечникова Катерина Маляр під час прес-конференції.

«На сьогоднішній день в регіоні приблизно 102 тис. пацієнтів (доросле населення) офіційно перебувають на диспансерному обліку у лікарів-ендокринологів, серед них 784 дитини та 22 тис. дорослого населення отримують інсулінотерапію (1-й тип цукрового діабету). За минулий рік в області вперше виявлено цукровий діабет у 8998 осіб (від 18 років) і 100 дітей (до 18 років) », – повідомила Катерина Маляр.

7-8 квітня в області пройдуть дні здоров’я. Всі бажаючі можуть пройти безкоштовне обстеження на цукровий діабет (глюкозу крові , артеріальний і внутрішньоочний тиск і консультацію лікаря, у разі, якщо буде виявлена патологія) в лікувально-профілактичних закладах за місцем проживання (в години роботи цих установ). Також в ТЦ «Мост - Сіті» (7 квітня) і ТЦ «Караван» (8 квітня) будуть проведені акції з 10:00 до 15:00, де також кожен бажаючий зможе пройти обстеження.

Читайте також: У 2015 році у 169 павлоградців виявлено цукровий діабет