Акції присвячені Всеукраїнському місячнику боротьби із туберкульозом.

Вони пройшли 7 квітня в людних місцях – в центрі міста, біля супермаркетів .

Волонтери павлоградського медичного училища розповідали перехожим про характерні симптоми захворювань, про те, хто має більший ризик захворіти. Звертали увагу на те, що при незадовільному стані здоров’я, необхідно обов’язково звернутись до лікаря за місцем проживання. Це допоможе своєчасно виявити туберкульоз, захистить від інфікування близьких та рідних. Учасники акції наголосили на тому, що туберкульоз виліковний при ранній діагностиці та закликали своєчасно проходити флюорографічне обстеження.

Не залишилися без уваги і мешканці транзитного містечка для внутрішньо переміщених осіб зі східних областей. Волонтенри провели там роз’яснювальну роботу з питань ранньої діагностики та профілактики туберкульозу, роздали пам'ятки і листівки.

Вуличні акції проходили упродовж березня та квітня. Вони організовані фахівцями міського центру здоров’я, амбулаторій центру первинної медико-санітарної допомоги, міських лікарень №1, 4, Товариства Червоного Хреста та адміністрацією медичного училища.

Окрім вуличних акцій, лікарі - фтизіатри, сімейні лікарі, медсестри та волонтери медичного училища проводять роз’яснювальну роботу серед учнів навчальних закладів міста, студентів професійного ліцею та технікуму з питань попередження туберкульозу та значення своєчасного звернення за медичною допомогою.