З початку року до контрактної армії записалися більше тисячі чоловіків Дніпропетровщини.

Набір триває. Про переваги такої служби підкажуть у будь-якому центрі зайнятості, повідомляють в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації.

«Відтепер консультації щодо контрактної армії надають в усіх центрах зайнятості області. Там створені офіси з набору на контрактну військову службу. Фахівці підкажуть вільні посади, підберуть потрібний варіант. Далі направлять до військкомату, – зазначила начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Ірина Федорчук.

Збройні Сили України пропонують різні умови підписання контракту. Військові, що вже побували у зоні АТО, можуть заключити договір на півроку.

Для «новеньких» передбачена можливість вступу до армії відразу на три роки. Перед цим – двомісячна підготовка.

Місце служби можна обирати самостійно. Зарплата військового на контрактній службі від 7 тисяч до 12 тисяч гривень на місяць, додатково – виплати на оздоровлення, вирішення соцпитань, безкоштовне медобслуговування, щорічна відпустка від 30 днів, додатковий відпочинок для занять творчістю або навчання. Здобувати освіту у вишах країни військові можуть безкоштовно.

Також солдати Збройних Сил України можуть розраховувати на отримання житла і вихід на пенсію після 25 років вислуги.