Сумісну нараду щодо забудови павлоградського водозабору за участю депутатів районної, міської та обласної ради планується провести 14 квітня в районі 20 школи Павлограда.

Повідомив міський голова під час депутатської сесії.

Сумісними зусиллями депутати намагатимуться дати відповідь на запитання – хто винен і що робити.
Міський голова вважає, що єдиний орган, котрий може дати правову оцінку ситуації, що склалась – це суд . Каже, що до кінця тижня звернуться до цього органу.

Керівник «Павлоградської Самооборони » Сергій Тищенко вважає, що на даний час важливо припинити будь-які роботи в районі водозабору, бо суди можуть тривати довго. За цей час забудовник зможе почати будівельні роботи. А тоді викорінити його звідти буде важче.

«У нас є інформація, що власник земельної ділянки має намір найближчими днями установити там мобільні будиночки», – сказав Сергій Тищенко.

Він також додав, що мають інформацію про те, що дружина власника земельної ділянки є донькою колишнього прокурора області а зараз виконує обов’язки керівника юстиції.

Доки ідуть розмови про те, як не допустити забудови території водозабору, власник земельної ділянки обніс її огорожею та попередив, що вона охороняється собаками.


Читайте також: Чи реально відновити павлоградський водозабір