1 квітня в Павлограді стартував проект «Час обирати велосипед!».

В рамках проекту планується розвивати велосипедний рух та облаштувати велоінфраструктуру міста на найближчі кілька років. Долучити до роботи планується велосипедистів, активістів, експертів, представників органів міського самоврядування.

Концепцію проекту планується розробити 15-16 квітня. Потім документ винесуть на обговорення громадськості та міської ради.
В рамках проекту планується організувати безкоштовну велошколу, безкоштовний велопрокат, відсвяткувати Всеукраїнський велодень, провести акцію «Велосипедом на роботу» та велопарад із відомою особою.

Координатори проекту запрошують всіх небайдужих мешканців міста - велосипедистів, активістів долучитись до роботи. Зробити це можна наступним чином:

  •  Взяти участь у визначенні точок підрахунку велосипедистів.
  •  Поширити цю інформацію у себе на сторінках в соц.мережах. Запросити друзів. Разом веселіше!:)

Якщо є питання звертайтеся до Валентини Пурич, координатора проекту «Час обирати велосипед», 050 589 15 80, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідково

Проект «Час обирати велосипед» фінансується Європейським Союзом в рамках Програми малих грантів для велосипедних активістів, яку реалізують ГО «Центр соціальних та ділових ініціатив» і ГО «Асоціація велосипедистів Києва» в рамках проекту «Розвиток велотранспорту задля добробуту громад». Проект розроблений і впроваджується ініціативною групою громадської організації«ВАсоП».

Читайте також:    У Павлограді  зросла кількість ДТП за участю велосипедистів